PolskiУкраїнська

28 sierpnia 2020
logo placówki

Szanowni Rodzice,

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, rozpoczęcie roku odbędzie się 1 września w siedzibie szkoły, ul. Mostowskiego 23/27.
Uczniowie spotkają się z wychowawcami w klasach.  Klasy I – III zapraszamy na godzinę 9.00, klasy IV – VIII na godzinę 11.00.

Zapraszamy Rodziców do uczestnictwa w spotkaniu. Państwa obecność jest ważna, ponieważ będziemy przekazywać istotne informacje dotyczące bezpieczeństwa w okresie pandemii. W związku z rekomendacjami MEN, GIS oraz MZ dotyczącymi zapobieganiu rozprzestrzeniania się Covid – 19, zmieni się przede wszystkim forma oraz zostaną skrócone godziny pracy świetlicy.

W zakładce „O szkole, Dokumenty szkolne” znajduje się Procedura bezpieczeństwa w okresie pandemii Covid – 19 na terenie Szkoły Podstawowej Kornelówka – Przystań w Łodzi.

Prosimy pamiętać o obowiązku  dezynfekcji oraz zakrycia nosa i ust (maseczki, przyłbice). Do szkoły prowadzić będą dwa wejścia – prosimy kierować się według oznaczeń.

W zakładce „O szkole, Dokumenty szkolne” znajduje się również kwestionariusz, który warto pobrać i wypełniony przynieść do szkoły 1 września oraz wzór zgód na samodzielne wyjście dziecka ze szkoły.

Do zobaczenia.

PolskiУкраїнська