PolskiУкраїнська

Kadra



Dyrektor

Joanna Świątek

Nauczyciele

Agata Juljańska

  • Wychowawca klasy 1A

Klaudia Manicka

  • Wychowawca klasy 1B

Joanna Bednarek

  • Wychowawca klasy 2A

Wioleta Nowicka

  • Wychowawca klasy 2B
  • Świetlica

Małgorzata Hawrysz

  • Wychowawca klasy 3A
  • Świetlica

Marta Bieniecka

  • Wychowawca klasy 3B
  • J. angielski klasa 2B i 3B

Natan Buch

  • Wychowawca klasy 4A
  • Wychowanie fizyczne klasa 4A, 5 i 6
  • SKS
  • Świetlica

Joanna Dutka

  • Wychowawca klasy 4B
  • J. angielski klasa 1A, 1B, 4A i 4B

Piotr Żłobiński

  • Wychowawca klasy 5
  • Informatyka klasa 4 – 8
  • Religia w klasach 4 – 8

Karina Skura – Maćczak

  • Wychowawca klasy 6
  • Psycholog szkolny

Róża Barylska

  • Wychowawca klasy 7
  • J. polski w klasach 4A, 4B, 6, 7, 8A i 8B

Aleksandra Merc

  • Wychowawca klasy 8A
  • J. francuski w klasach 2 – 8

Mateusz Proc

  • Wychowawca klasy 8B
  • Wychowanie fizyczne klasa 4B, 7 I 8B
  • Świetlica
  • Program SKS

Magdalena Lachowska

  • Przyroda klasa 4A i 4B

Ewa Głowacka

  • Geografia w klasach 5 – 8

Aleksandra Pruszyńska

  • J. polski klasa 5

Aleksandra Słabiak

  • J. angielski klasa 2A, 6, 7 I 8B

Irmina Halamus

  • J. angielski klasa 3A, 5 i 8A

Malwina Kiedrzyńska

  • Historia w klasach 4 – 8
  • WOS klasa 8A i 8B
  • Świetlica

Agnieszka Czesna

  • Matematyka klasa 4A, 4B, 5 i 6

Aneta Makowska

  • Matematyka klasa 7, 8A i 8B

Anna Paluch

  • Chemia w klasach 7, 8A i 8B

Przemysław Szczygielski

  • Muzyka w klasach 1 – 7

Dorota Chochlewicz – Rapalska

  • Plastyka w klasach 4 – 7

Barbara Preczyńska

  • Technika w klasach 4 – 6
  • Fizyka w klasach 7, 8A i 8B
  • Świetlica

Agnieszka Cieślik

  • Etyka w klasach 1 – 8
  • Świetlica

Agnieszka Stobiecka

  • Biologia w klasach 5 – 8
  • Świetlica

Grzegorz Strulak

  • EDB
  • Wychowanie fizyczne klasa 8A

Joseph Adewusi

  • Konwersacje z języka angielskiego w klasach 4 – 8

Grażyna Gutowska (Siostra Klaudia)

  • Religia w klasach 1 – 3

Kamila Rakowska

  • Pedagog szkolny
  • Logopedia

Aleksandra Rynkiewicz

  • Nauczyciel wspomagający
  • Świetlica

Aleksandra Proc

  • Świetlica (kierownik)

Anna Kwiecińska

  • Nauczyciel wspomagający
  • Bibliotekarz

Piotr Libera

  • Świetlica

Magdalena Postek

  • Nauczyciel wspomagający

Magdalena Krawczyk

  • Pedagog specjalny
  • Doradztwo zawodowe

Weronika Zyl

  • Nauczyciel wspomagający

Aldona Bączyk

  • Nauczyciel wspomagający

 

PolskiУкраїнська