Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

Pasje naszych uczniów


Hanna Kosińska – zawody konne

Hania zdobyła 2 miejsce w klasie L w zawodach konnych w Jeżowie!

Nadia Burda, Grzegorz Patura, Aleksander Wroński – mistrzami techniki

28 kwietnia 2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI łódzkim Konkursie Twórczości Technicznej organizowanym przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Przktycznego.

Uczestnicy prezentowali prace, które były odzwierciedleniem ich kreatywnego spojrzenia na świat. Nadia, Olek i Grześ uczestniczyli w sesji hotwork, podczas której poznali twórczych uczniów z innych łódzkich szkół.

Nasi finaliści, gotowi na poszukiwanie rozwiązań dla pojawiających się w życiu wyzwań, obiecali wziąć udział w kolejnej edycji.

Grzegorz Patura

MISTRZ TECHNIKI TO JA

Miecz Al kido


Nadia Burda

MISTRZ TECHNIKI TO JA

Delfin z gliny


Aleksander Wroński Va

MISTRZ TECHNIKI TO JA

Specjalne gratulacje dla Aleksandra Wrońskiego z klasy Va, który samodzielnie wykonał sygnalizator do monitorowania wilgotności gleby roślin doniczkowych. Tak prezentuje swoją pracę.

Prezentacja projektu


Pola klasa Ib

Cześć!

Jestem Pola. Mam 7 lat i chodzę do klasy 1b.

Mam wiele zainteresowań ale najbardziej lubię rysować, jeździć konno i przede wszystkim czytać książki.

Wygrałam kilka konkursów plastycznych zorganizowanych przez takie czasopisma dla dzieci jak: Abecadło, Magazyn edukacyjny TVP ABC oraz Kudłate maluchy.

Końmi interesuję się od niedawna, bo od kilku miesięcy. Jeżdżę konno dwa razy w tygodniu. Moją ulubioną rasą jest American Quarter Horse. Konie te są łagodne, inteligentne i takie słodkie 🙂

Bardzo lubię książki. Nauczyłam się czytać dwa lata temu. Czytam wszędzie i zawsze: rano po przebudzeniu, w samochodzie jadąc do i ze szkoły, między posiłkami i przed snem. Mam w domu kilkaset książek dla dzieci i młodzieży. Wszystkie je przeczytałam, a niektóre nawet kilka razy. Poza tym jestem zapisana do biblioteki, dzięki czemu mogę dodatkowo wypożyczyć i przeczytać siedem książek miesięcznie. Moimi ulubionymi seriami są m.in.: Mikołajek, Hania Humorek i Magiczne drzewo. Polecam też Dom na kurzych łapach.

PolskiУкраїнська