Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

Przybory daltońskie

Tablica dyżurów

Dzięki rozkładowi dyżurów, dzieci dziela się obowiązkami i wspólnie dbają o porządek w klasie.

Plan dnia

Plan dnia pozwla uczniom przygotować się na kolejne zajęcia. Nie muszą pytać nauczyciela o kolejność lekcji ponieważ same mogą to sprawdzić.

Zegar daltoński

Sprawdza się w klasach starszych i młodszych, które jeszcze na zegarze się nie znają. Nauczyciel, lub poproszony uczeń, ustawia zegar na konkretny kolor. Dzięki temu dzieci wiedzą ile czasu zostało im na wykonanie czynności.

Nasze mocne strony

Dzięki tablicy z mocymi stronami uczniów, dzieci wiedzą do kogo mogą się zgłosić w razie problemów z zadaniem zanim poproszą o radę nauczyciela. Mocne strony nie są tylko związane z nauką, znajdziemy tam także pocieszacza czy słuchacza.

Praca z instrukcją

Dzieci mogą pracować bardziej samodzielnie gdy mają przed sobą klarowna instrukcję z kolejnymi krokami.

Sygnalizator

Sygnalizator czasu pracy informuje dzieci w jakiej formie powinny pracować – samodzielnie, z udziałem kolegów i koleżanek z ławek, czy w grupie, z pomocą nauczyciela.

Zespoły

PolskiУкраїнська