PolskiУкраїнська

Nasze narzędzia

Tablica dyżurów

Dzięki rozkładowi dyżurów, dzieci dzielą się obowiązkami i wspólnie dbają o porządek w klasie.

Plan dnia

Plan dnia pozwala uczniom przygotować się na kolejne zajęcia. Nie muszą pytać nauczyciela o kolejność lekcji, ponieważ same mogą to sprawdzić.

Zegar daltoński

Sprawdza się w klasach starszych oraz młodszych, które jeszcze na zegarze się nie znają. Nauczyciel, lub  poproszony uczeń, ustawia zegar na konkretny kolor. Dzięki czemu dzieci wiedzą ile czasu zostało im na wykonanie czynności.

NASZE MOCNE STRONY

Dzięki tablicy z mocnymi stronami uczniów, dzieci wiedzą do kogo mogą się zgłosić w razie problemów z zadaniem zanim poproszą o radę nauczyciela. Mocne strony nie są tylko związane z nauką, znajdziemy tam także pocieszacza czy słuchacza.

PRACA Z INSTRUKCJĄ

Dzieci mogą pracować bardziej samodzielnie, gdy mają przed sobą klarowną instrukcję z kolejnymi krokami.

SYGNALIZATOR

Sygnalizator czasu pracy informuje dzieci w jakiej formie powinny pracować – samodzielnie, z udziałem kolegów i koleżanek z ławek, czy w grupie, z pomocą nauczyciela.

ZESPOŁY

PolskiУкраїнська